KURUMSAL > Hakkımızda
Dünya'da üretim hatası en az motosiklet markası olarak bilinen Daelim 1960 yılından bu yana motosiklet üretiyor. Motosikleti herseyden once bir sanat olarak gören Güney Koreli firma mühendisleri, geliştirdikleri her modele önce kaliteyi sonra da tasarımı uyguluyorlar.

Uzun yıllar Japon markalara fason üretim yapan Daelim son yıllarda birçok yeni modeli geliştirdi. Güney Kore pazarının % 65'ine sahip olan Daelim Japonya'dan Arjantin'e kadar dünyanın 100'den fazla ülkesinde Japon ve Avrupalı üreticiler ile rekabet ediyor.

Sadece Kore'de fabrikası olan Daelim'in yıllık üretim kapasitesi 3000.000 adet.
Son yıllarda muhteşem bir yakıt enjeksiyon sistemi geliştiren Daelim, bu teknolojisini 125 ve 250 cc tüm modellerine uyguladı.

Daelim yakıt enjeksiyon sistemi haricinde Kore'de ilk defa kullanılan EMS (Engine Management system) 13 sensörlü Motor Yönetim Sistemi 'ni geliştirdi. Bu sistem yakıt sarfiyatını % 20 düşürürken motor performansını % 10 arttırdı.

MSCL Akıllı Anahtar (Mekatronik Kilit Sistemi) sistemi ise tek kontrol noktası ile uzaktan çalıştırma, sele açma,yakıt deposu kapagı açma ve kontak görevlerini görüyor. Bu sistem aynı zamanda çalınmaya karşı alarm görevi yapyor. 250 CC DOCH su sogutmalı motor versiyonunda ise özel hafif alaşımlı piston ve balansöelü krank kullanılıyor. Bu sayede konforlu maksimim sürüş ergonomisi elde edililyor.

Bu motor hacminde çok verimli yakıt kullanımı sayesinde 1 litre ile 60 KM yol yapabiliyor. (Test Şartlarında)

Daelim teknoloji Üretmeye devam ediyor.

SOYSALGROUP TÜRKİYE

1971 Yılında bir aile şirketi olarak kurulan Soysal Grup; saygınlıgı, gücü ve girişimciligi ile Türkiye'nin en önemli gruplarından biri haline gelmiştir. Soysal Grup'a 2006 yılında katılan Asya Motor, 2003 yılından beri Aydın Nazilli'de motosiklet satış ve faaliyetlerini yürütmektedir.

Aydın Nazilli'de 21.000m2 kapalı alan; yıllık 150.000 adet motosiklet üretim kapasitesine sahip tesislerimizde 200 kişii istihdam eden Asya Motor; 250 bayii ve 400 servis noktasıyla istenen hizmeti sunmaktadır.
 • MOTORON GARAJINDA BİR KORE’Lİ: DAELIM S3 ADVANCE 250 MOTORON GARAJINDA BİR KORE’Lİ: DAELIM S3 ADVANCE 250
  MOTORON GARAJINDA BİR KORE’Lİ: DAELIM S3 ADVANCE 250 Motoron dergisi ekim sayısında S3 modelimizi inceledi. MOTORON GARAJINDA BİR KORE’Lİ: DAELIM S3 ADVANCE 250DEVAMINI OKU
 • Altın Elbiseli Adamdan Daystar İncelemesi Altın Elbiseli Adamdan Daystar İncelemesi
  Altın Elbiseli Adamdan Daystar İncelemesi Bu inceleme kaçmaz! Altın Elbiseli Adamdan Daystar İncelemesiDEVAMINI OKU
 • 3 Şerit Daelim S3 İncelemesi 3 Şerit Daelim S3 İncelemesi
  3 Şerit Daelim S3 İncelemesi 3serit.com Daelim S3 incelemesi. 3 Şerit Daelim S3 İncelemesiDEVAMINI OKU
 • Daelim sizi tanır! Daelim sizi tanır!
  Daelim sizi tanır! Sahibine sadık tek maxi scooter! Daelim sizi tanır!DEVAMINI OKU
 • Daelim Roadwin ilk pist yarışına girdi Daelim Roadwin ilk pist yarışına girdi
  Daelim Roadwin ilk pist yarışına girdi Daelim Racing Team Daelim Roadwin ilk pist yarışına girdiDEVAMINI OKU
 • Daelim yarış takımında yüzler gülüyor Daelim yarış takımında yüzler gülüyor
  Daelim yarış takımında yüzler gülüyor Daelim Racing Team Daelim yarış takımında yüzler gülüyorDEVAMINI OKU
 • Artık Motosiklet Ehliyetine Gerek Yok Artık Motosiklet Ehliyetine Gerek Yok
  Artık Motosiklet Ehliyetine Gerek Yok Daelim'in Beagle modeliyle motosiklet ehliyetine gerek yok! Artık Motosiklet Ehliyetine Gerek YokDEVAMINI OKU